Болонья

Болонья започатковує платформу для онлайнпереговорів про права

14.04.2020

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Організатори Болонського ярмарку дитячої книги започаткували онлайн-біржу, яка дозволить видавцям купувати права на дитячі книжки зі всього світу. Про це повідомляє офіційний сайт книжкової виставки.

Глобальна біржа прав працюватиме PubMatch.com. Вона запрацювала наприкінці березня в межах віртуального книжкового ярмарку, який започаткували в Болоньї після оголошення карантину.

 

Глобальна біржа прав (GRE) дає можливість тим, хто хотів відвідати подію, планувати зустрічі, демонструвати книжки та робити пропозиції щодо будь-якої книжки на платформі.

 

Повідомляється, що лише учасники, зареєстровані на ярмарку 2020 року, зможуть завантажувати та показувати назви книжок, а видавці, які мають право на участь, можуть завантажити свої книжкові назви ще до того, як запрацює віртуальний ярмарок (4 травня).

 

Джон Маліновський, засновник PubMatch, зазначає, що усі відвідувачі агентів та видавці, які зареєструвались на ярмарок 2019 та 2020 років, зможуть переглянути всіх учасників виставки та їхні назви, а також запланувати зустрічі та скласти пропозиції через онлайн-обмін. Учасників, які не включають назви на GRE, зареєстровані відвідувачі не побачать.

 

Він також повідомив, що вже зараз Болонья, і PubMatch отримують запити від агентів та видавців, які сподівалися взяти участь. Джон Маліновський планує провести презентацію проєкту на Facebook 16 квітня, щоб пояснити докладніше, як працюватиме віртуальна біржа.

 

GRE буде реалізовуватися до кінця року. Для отримання додаткової інформації організатори рекомендують звертатися за адресою  exchange@pubmatch.com.

 

Раніше повідомлялося, що Болонську виставку дитячих книжок спочатку перенесли, а потім і скасували після спалаху коронавірусу в Італії. Але згодом стало відомо, що організатори вирішили провести подію в онлайновому режимі.

 

Як відомо, через коронавірус скасували проведення книжкових ярмарків у ЛондоніПарижі, Лейпцигу та інших містах світу.