Нон-фікшн

Джеффрі Клюґер. Аполлон 8. Історія першого польоту до Місяця

Джеффрі Клюґер. Аполлон 8. Історія першого польоту до Місяця / перекладачка Віта Левицька; дизайнерка обкладинки Євгенія Гайдамака. — К.: #книголав, 2019. — 432 с.  ISBN 978-617-7563-80-7

«Аполлон-8. Історія першого польоту до Місяця» американського журналіста і письменника Джеффрі Клюґера — захоплива історія про екіпаж «Аполлона-8», яка розпочиналась досить ризиковано, але стала початком нової ери в освоєнні космічного простору.

 

1968 рік видався непростим — бунти і збройні конфлікти точилися по всьому світу. Холодна війна між Радянським Союзом та США переросла в космічні перегони. СРСР першим запустив штучний супутник і відправив у космос людину, тож Штати вирішили: слід обігнати суперника на шляху до Місяця. І зробити це мусив екіпаж «Аполлона-8»: Френк Борман, Джим Ловелл і Білл Андерс. Перед астронавтами постали питання: яким чином повідомити про мандрівку сім’ї, як підготуватися до місії всього за шістнадцять тижнів і найголовніше — чи вдасться їм повернутись на Землю…

 

Джеффрі Клюґер — журналіст, автор дев’ятьох книг, багатьох статей та старший письменник журналу Time (з 1998 року). Неодноразово отримував професійні нагороди за висвітлення актуальних подій та наукових відкриттів. Викладає журналістику в Нью-Йоркському університеті. Один із авторів книги «Аполлон-13» («Lost Moon»), яка стала основою фільму.

 

«Пілотів від природи» не існує, — казав він хлопцям, які вірили, що саме вони природжені льотчики. — Якщо після приземлення ви можете йти на своїх двох, це хороше приземлення.А якщо наступного дня на літаку ще й можна літати — це видатне приземлення. Не ускладнюйте, — казав їм Єґер, — і, можливо, виживете.»

Номер стенду: 30, 238

читайте також

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект