Нон-фікшн

Маркес Ґабріель Ґарсія. Скандал сторіччя

Маркес Ґабріель Ґарсія. Скандал сторіччя. Тексти для газет і журналів (1950–1984). / Переклад з іспанської Галини Грабовської. — Львів: Видавництво Анетти Антоненко, 2019. — 356 с. ISBN 978-617-7654-20-8, ISBN 978-617-7654-08-6 (Серія «Writers on Writing»)

Ґабріель Ґарсія Маркес (1927 – 2014) – колумбійський письменник, журналіст і політичний діяч, лауреат Нобелівської премії з літератури 1982 року, один із найяскравіших представників «магічного реалізму». Ґабо (як ніжно називають письменника його шанувальники) публічно заявляв, що хоче, аби про нього пам’ятали не як про автора «Ста років самотності» і лауреата відомих літературних премій, а як про репортера: «Я народився журналістом і нині почуваюся ним більше, ніж будь-коли. Це увійшло в мою кров».

 

Допоможе виконати цю волю письменника книжка «Скандал сторіччя» – збірка його газетних репортажів і колонок. Тематика п’ятдесяти текстів «Скандалу…» багатосяжна: від політичних переворотів до «особистого Гемінґвея» Маркеса і перукаря президента, від літературщини, привидів минулого й майбутнього та розповіді про те, як пишуть романи і до інсайтів, феномену телепатії й таємниці містичної історії, якій він, один із найвизначніших письменників Латинської Америки, не зміг дати назви.

 

Номер стенду: 113

читайте також

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект