Зарубіжна художня література

Рут Веа. Поворот ключа

Поворот ключа : роман / Рут Веа; пер. з англ. Оксана Дятел. — Київ : РІДНА МОВА, 2020. — 384 с. — (Серія «Психологічний детектив»).

Ровен Кейн випадково натрапляє на вакансію — сім’ї з чотирма дітьми потрібна досвідчена нянька — і надсилає резюме. Отримавши роботу, жінка вражена розкішшю, в якій живе родина Елінкортів. «Розумний будинок», вражаючі панорами Шотландії, щаслива сім’я… Все здається надто бездоганним, щоб бути правдою. І вже наступного дня Ровен потрапляє у справжній кошмар — жахіття, що не піддається логічним поясненням і закінчиться смертю дитини.

 

Пишучи своєму адвокату з тюрми, Ровен розплутує химерні події, що привели її до в’язниці. Жінка визнає, що помилялася, зізнається в брехні й розкриває всі свої таємниці, але переконує — вона не вбивала. Вона не винна. Принаймні, не в убивстві. А це означає, що винний на волі…

 

«Поворот ключа», неперевершений психологічний детектив від Рут Веа — Агати Крісті нашого часу, триматиме читача в напрузі аж до останньої сторінки!

 


Мені лишень відомо, що він і будинок — одне ціле, тож якщо обдерти стіни Гетербрей-Хаусу, роздерти нігтями шпалери з павичами та роздовбати гранітну плитку, почне просочуватися така сама темрява, що нуртує під шкірою Білла Елінкорта.


 

Книжка доступна у твердій і м’якій обкладинках

читайте також

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект