війна

Coursera зупиняє свій бізнес у Росії

05.03.2022

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Глобальна онлайн-платформа для навчання Coursera, яка пропонує доступ до онлайн-курсів, призупиняє ведення бізнесу у Росії. Про це повідомив генеральний директор компанії Джеф Маджіонкалда на сайті платформи.

 

«Coursera вірить, що навчання є джерелом людського прогресу, і ми прагнемо забезпечити студентам у всьому світі доступ до освіти найвищої якости. Проте ми не підтримуватимемо фінансову чи репутаційну вигоду російських викладачів чи установ на Coursera, поки відбуваються трагічні події в Україні. А також ми не прагнемо отримувати прибуток від ведення бізнесу в регіоні посеред цієї гуманітарної кризи. В результаті ми призупиняємо весь бізнес в Росії», — йдеться у заяві гендиректора.

 

Тепер на платформі не буде доступним контент із російських університетів, а студенти з Росії не матимуть змогу реєструватися на платних курсах. Крім того, компанія призупиняє співпрацю з російськими інституціями в Coursera for Business, Coursera for Government та Coursera for Campus.

 

Натомість для ЗВО та студентів з України компанія пропонує безкоштовні курси в Coursera for Campus. Для того, щоб отримати до них доступ, українським університетам та коледжам треба зареєструватися

 

Також безкоштовними стали курси з Coursera for Refugees (для біженців) для некомерційних організацій у всьому світі. Детальніше про цю програму можна дізнатися тут.

 

Крім того, студенти, які мають потребу у фінансах, можуть отримати фінансову допомогу або звільнення від оплати на Coursera. Для цього потрібно подати заявку, перейшовши за посиланням «Доступна фінансова допомога» («Financial Aid available») на сторінці з описом курсу.

 

Нагадаємо, американська компанія Adobe припиняє всі нові продажі продуктів і послуг в Росії. 

 

Раніше повідомлялося, що онлайн-платформа для покращення якости англомовного тексту Grammarly припинила роботу для користувачів з Росії та Білорусі.

 

Співпрацю з РФ припинила й освітня платформа EdX. З ринку РФ також пішли й такі компанія як Microsoft, Apple, Amazon, Mastercard та інші. Крім того, сервіс для вивчення мов Duolingo підтримав Україну та розповів про відмінності російської та української мов для охочих вивчати останню. 

Чільне зображення: Business Insider