соцмережі

Facebook видалив сторінку 5 каналу через «ворожі висловлювання»

18.06.2022

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Соцмережа Facebook видалила сторінку 5 каналу. Про це повідомили на сайті каналу.

 

Причиною видалення соцмережа називає «ворожі висловлювання».

 

«На нашій сторінці ми оперативно інформували своїх підписників про війну росії проти України. Всі новини, які ми розміщували – правдиві та перевірені. Компанія Meta визначила інформацію про звірства окупантів такою, що порушує стандарти спільноти. Частину пояснень соцмережа надала російською мовою», — зазначили на сайті.

 

 

Канал подав апеляцію та готує звернення до Міністерства цифрової трансформації України з проханням допомогти відновити сторінку.

 

«Закликаємо наших колег та всю блогерську спільноту, а також користувачів соцмереж не мовчати. Багато сторінок обмежують, українських користувачів масово банять через рішення модераторів, які російською мовою пишуть, мовляв, матеріали про російських убивць — це мова ворожнечі. Це має ознаки прямої цензури, яка заборонена Конституцією США, за законами яких працює Meta і її соцмережі», — наголосили на каналі.

 

Як повідомлялося, соцмережі Facebook і Twitter видаляють пости користувачів із цитатою загиблого активіста Романа Ратушного. Крім того, Instagram і Facebook блокували дописи з хештегами про злочини російських військових у Бучі – #Bucha і #BuchaMassacre. Згодом дописи поновили.