документальний фільм

Фільм про Олега Лишегу виклали у вільний доступ

03.11.2020

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

У вільному доступі з’явилася перша частина документального фільму «Лишега». Відео з’явилося на Youtube-каналі студії Off Laboratory.

 

Режисером фільму є Олександр Фразе-Фразенко, автор документальних стрічок «Чубай», «Акваріум в морі», «Casi Desnudo» та інших. Робота над проєктом розпочалася ще у 2013 році. За ці роки режисер встиг відзняти десятки годин відеоматеріалів з Олегом Лишегою, з українськими та американськими митцями, які його добре знали.

У вільний доступ виклали першу частину документального фільму.

 

«Фокус на поезії та на любові. Це ті дві характеристики, які мене зараз цікавлять в мистецтві й у житті. Певно, тому я вирішив нарешті доробити кіно про Лишегу. Бо він є втіленням любові й поезії. «Сама поезія», як про нього у фільмі скаже Прохасько.

 

Тож фільм відкриватиме цілковито невідому для українців сторінку Лишегового життя у США. Але так чи інак, фільм не матиме пізнавального фокусу, як «Чубай» або «Акваріум в морі». Фільм про Лишегу буде концентруватися на внутрішньому світі, буде наповнений теплом, спокоєм та приємними жартами», – розповідає про стрічку Олександр Фразе-Фразенко.

 

Раніше повідомлялося, що команда фільму «Лишега» оголосила збір коштів для завершення створення стрічки про українського поета, драматурга та перекладача Олега Лишегу.

 

Нагадаємо, що новий документальний фільм знімають і про Грицька Чубая. Стрічка під назвою «Чубай. Говорити знову» має вийти 23 січня 2021 року, у День народження поета.