соцмережі

Instagram відновив сторінку Асоціації родин захисників «Азовсталі»

11.08.2022

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Instagram повернув доступ до сторінки Асоціації родин захисників «Азовсталі» через добу після блокування. Про це повідомила представниця асоціації родин захисників Ганна Науменко.

З кількох заблокованих сторінок наразі адміністратори Instagram розблокували дві.

 

Напередодні видалення сторінки Асоціації  в соцмережі з’явився пост із розповіддю про самосуд над українськими захисниками, який планують влаштувати окупанти. Родини азовців закликали не розповсюджувати повідомлення, опубліковане неперевіреною особою. 

 

«Ми ж виставили пост у відповідь на оцю розповсюджену новину про самосуд захисників «Азовсталі» у Маріупольському театрі. У нас з’явилося більше тисячі підписників за один момент. І потім сторінка була видалена. Я більш ніж впевнена, що це робота тих 17 мільйонів підписників, які були на тому каналі», — зазначила Науменко.

 

Асоціація родин захисників «Азовсталі» створена 1 червня. Її основна мета — здійснення представницького, консультативного, гуманітарного, дорадчого, наглядово-контрольного, організаційного, інформаційного та іншого супроводу процесу визволення захисників Маріуполя.

 

Нагадаємо, соціальні мережі Instagram і Facebook блокували дописи з хештегами про злочини російських військових у Бучі – #Bucha і #BuchaMassacre. У травні Instagram тричі видалив портрет командира полку «Азов» Дениса Прокопенка авторства Сергія Майдукова.

 

Джерело: 24 канал