TikTok

Книжковий TikTok: 9 українських буктокерів, на яких варто підписатися

20.09.2022

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

TikTok вже давно став однією з найпопулярніших соціальних платформ у світі. Лайфхаки, ліпсінки, розпаковки, танці, скетчі – жанрів, які правлять трендами цього відеохостингу, безліч. Не дивно, що туди дісталися й книжкові блогери, і це навіть попри те, що література як повільний контент не завжди дружить з короткими форматами. Сьогодні ми розповімо вам про декількох цікавих буктокерів, на яких варто звернути увагу.

ms_jillena

Поттероманка та книголюбка 80 левелу. Тут багато розпаковок книжкового мерчу і книжкових боксів. В блозі багато оглядів і добірок якісного нонфікшну, фентезі й романтичних історій. Ще одна фішка каналу — рубрика з відеопрогулянками по книгарнях.

@ms_jillena

book_fairy_eli

Фанатка Стівена Кінга. В блозі є огляди різних видавництв, книжкові розпаковки,  відгуки на трилери й детективи. Окрім цього, тут є чимало відео з ситуаціями, в яких кожен книголюб впізнає себе.

@book_fairy_eli

katrinka_ilchuk

Книжковий блог SMM-ниці видавництва Vivat та букстаграмерки Катерини Ільчук. Вона завела свій тік-ток нещодавно, але тут вже є добірки, огляди та новини українського книжкового ринку.

@katrinka_ilchuk

liubava.hromak

Атмосферний блог з добірками та оглядами книжок, зокрема українських авторів. Тут чимало фентезі, а також естетичні розпаковки, після якої хочеться швидко бігти на сайти видавництв чи у книгарню.

@liubava.hromak

ksenia.kellerman

Затишний блог зі Львова з атмосферними відео. Тут можна знайти естетичні розпаковки, огляди як окремих книжок, так і прочитаного за місяць, добірки й різні поради. 

@ksenia.kellerman

yanapanch

Цікаве поєднання книжок та яскравих образів з мейкапом. У блозі можна знайти чимало добірок-рекомендацій до читання, атмосферні відео і розпаковки.

@yanapanch

stepova_rusalka

Фанатам книжкових фентезі-косплеїв — сюди. Також на каналі є відгуки на книжки та цікаві відео-обговорення.

@stepova_rusalka

eslavasabio

На цьому каналі відео з’являються щодня. Книжкові добірки, розпаковки, новинки видавництв і розважальні відео. А головне — багато-багато книжок.

@eslavasabio

svit.books

Якщо подобаються більш класичні огляди книжок, то цей блог для вас. Також тут є тематичні добірки, новинки й новини українських видавництв. Тут є все – від лайтових романів до серйозного нонфікшену.

@svit.books

 

Читайте також: 6 букблогерів, яких ви могли пропустити