біженці-українці

Книжки українською можна знайти і в південнокорейських бібліотеках

21.09.2023

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

У Південній Кореї посол України Дмитро та його дружина Олена Пономаренко, а також директорка бібліотеки «Бедарі» в місті Пхьонтек Ю Хьон Мі урочисто відкрили українську книжкову поличку. Про це посольство України в Республіці Корея повідомило на своїй фейсбук-сторінці.

Проєкт реалізували під патронатом Першої Леді України Олени Зеленської.

 

Добірка представлених українських книжок включає  видання про історію, культуру, традиції, кухню та туристичні місця України, а також дитячу літературу українською, корейською та англійською мовами.

 

 

Це вже друга українська книжкова полиця у Республіці Корея — перша була відкрита у Центральній муніципальній бібліотеці Сеула у вересні 2022 року, а 2023 — у найбільшому культурному центрі Сеула з’явився україномовний авдіогід.

 

«Українська книжкова поличка» — проєкт, який реалізується по всьому світу під патронатом Першої леді України Олени Зеленської спільно Міністерство закордонних справ України / MFA of Ukraine, Міністерство культури та інформаційної політики України, Міністерство закордонних справ України / MFA of Ukraine, Український інститут книги.

 

Як повідомлялося, українську бібліотеку започаткували у Загребі.

 

Читайте також: Ніхто не має забувати, хто він і звідки: як у Європі з книжками для українців

 

Чільне зображення: фейсбук-сторінка посольства України в Республіці Корея