медіа

Культурне медіа Your Art скорочує діяльність через брак фінансування

10.08.2022

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Медіапроєкт про українське мистецтво Your Art надалі функціонуватиме тільки в режимі новинного медіа. Про це редакторки Анастасія Калита та Аміна Ахмед повідомили в інстаграмі. 

«У травні 2019 року ми розпочали створювати Your Art — медіа про українське сучасне мистецтво. Нас критикували, нами надихалися, наші тексти ставали приводом для дискусій, але, найголовніше, — робили українське мистецтво більш видимим і зрозумілим. Сьогодні основна частина видання, ті, хто його створював, через брак фінансування змушені скласти свої повноваження та піти з Your Art», — зазначають вони.

 

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Your Art (@supportyourart)

 

Проєкт призупиняють через брак фінансування, однак приватний інвестор збереже домен та доступ до текстів. 

 

Медіа працюватиме без кураторського погляду редакторок Анастасії Калити й Аміни Ахмед. 

 

«Проєкт не закривається, а стає лише на паузу. Ми щиро вдячні нашим читачам і читачкам, усім художникам і художницям, авторам і авторкам, з якими ми разом росли, працювали, створювали виняткові тексти й збирали архів сучасного українського мистецтва», — додали засновниці.

 

Your Art — медіа про українське мистецтво. Засноване в Києві у 2019 році. Існував за кошти приватного підприємця Петра Бондаревського, Peace for Art foundation та за підтримки патронів медіа.

 

Нагадаємо, український літературно-критичний портал «ЛітАкцент» призупинив свою діяльність. Раніше порталу довелося переформатувати сайт через проблему фінансування. Через повномасштабну російсько-українську війну змушений був закритися літературний журнал «ШО».

 

Чільне фото: supportyourart.com