купуй у малих

#купуйумалих: темне фентезі, щоденник з таємницями та підготовка до дитсадка

06.05.2020

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Ми продовжуємо кампанію з підтримки малих і середніх видавців, допомагаючи їм розповісти про свої книжки. Щосереди у рубриці «Читати» редакція Читомо знайомить вас з 5-ма новинками від українських видавців, які пояснюють, чому пишаються тією чи іншою виданою книжкою, як вона розширює горизонти й чому має зацікавити читачів.

Купуй, якщо хочеш дізнатися про свої власні таємниці

Пулєва А.О. П88 Щоденник щасливих дівчат. – Харків: АССА, 2020. – 184 с.

Директорка видавництва Світлана Фельдман:

«Ця книжка – втілення моєї мрії. Я вигадала її два роки тому та шукала виконавців. Перша спроба була невдалою. А потім з’явилася команда, яка мене зрозуміла, почула, привнесла свої ідеї та зробила цю книжку на радість нам, дівчатам.

 

На початку ми розробили перелік тем, які можуть бути цікавими сучасним дівчатам. Я дізналася багато нових для мене слів – трекер, літерінг, скрапбукінг, мехенді, паттерни, челендж в Instagram. На жаль, до книжки потрапило не все. Команда розуміла один одного з першого погляду. Ідеї народжувались та реалізовувались миттєво. Ми вирішили, що зробимо декілька відеопрактикумів, аудіотекстів, а частину матеріалу в електронному вигляді винесемо назовні. В книжці є QR-коди, які ведуть на ці файли. Формат обирали разом із друкарнею «Юнісофт Україна».

 

Це «секретник», який допомагає дівчинці опанувати нові навички, дізнатися цікаве про себе, про свою найближчу подругу, стати щасливішою».

Купити книжку.

Купуй, якщо чекав на українське темне фентезі

Кузнєцов. В. А. Вогневир. Flameström.- Київ: ФОП Бугайов. В.В., 2020. – 304 с.

Вознюк Ольга, менеджерка видавництва The Will Production:

«Вогневир» позиціює себе як перше українське темне фентезі, тож нашому видавництву (The Will Production) було цікаво і пізнавально взяти на себе відповідальність і познайомити читачів з цим світом, з усіма його перипетіями, загадками та героїчними вчинками.

 

«Вогневир» став першою художньою книжкою, яку видало наше видавництво. Тож абсолютно всі нюанси роботи над нею були для нас справжніми новими викликами. До прикладу, навіть робота над створенням макету, як виявилося, разюче відрізнялася від аналогічного етапу роботи над коміксом. Раніше, створюючи графічні романи, наше видавництво і виступало командою авторів. Співпраця з авторською роботою надала нам можливість зрозуміти краще тонкощі налагодження процесу створення книжки. Її автор, Володимир Кузнєцов, неймовірно допомагав у будь-яких питаннях та труднощах, що закономірно виникали у процесі підготовки релізу.

 

Книжка розповідає про хоробрі вчинки та героїчні подвиги, що розгортаються у жорстокому світі, повному темряви та зради. Ми впевнені, що завдяки кропіткій роботі автора, читачі, окрім занурення у незвичний світ, отримають також можливість глибше і докладніше ознайомитися з багатством української мови. Пан Володимир зумів прикрасити книжку не лише незвичайними героями, але і непересічними мовними зворотами, завдяки яким текст сповнюється барвами».

Купити книжку.

Купуй, якщо готуєшся до дитячого садка

«Дитячий садок» Оксана Лущевська. Дитячий садок / Оксана Лущевська. – Київ. : Сова, 2019. – 36 с.

Кравець Анастасія, піар-менеджер:

«Відкрили для себе авторку Оксану Лущевську. Були зачаровані її текстами й не могли не спробувати створити щось разом. Нам дуже важливо знати, що ми робимо щось дійсно вартісне. А у цій книжці є і розвиток (потрібно шукати предмети та розгадувати загадки), і цікава історія про мавпочку Рузю, і допомога батькам та дітям.

 

Книжка «Дитячий садок» допоможе полегшити адаптацію малечі до дитячого садочку, пришвидшить звикання й уникнути стресу батькам і дитині».

Купити книжку.

Купуй, якщо відчуваєш весняний настрій

Казки на весну. Серія «Чарівні казки» / Крістін Наталь ; пер. з англ. Д. Косенко – Київ : Наірі, 2020. – 36 с.

Тетяна Баштова, дизайнер, pr-менеджер:

«Казки на Весну» — це перша книжка із серії «Чарівні Казки». Їх можна читати, а також розглядати чудові ілюстрації разом з дітьми дошкільного віку. Авторка казок Крістін Наталь живе у Сполучених Штатах Америки. Раніше вона працювала вихователькою дитячого садочка і складала казки для діток, а зараз записує їх та видає книжки. Намалювати ілюстрації до цих казок пані Крістін запросила художницю та вальдорфську вчительку з Києва Наталію Єщенко, а перекладом та оформленням займався її чоловік, також вчитель вальдорфської школи Данило Косенко. «Казки на Весну» дуже цінні за своїм змістом та художнім оформленням, бо від початку й до кінця пронизані теплом та любов’ю тих, хто їх створював.

 

На мою думку, це був чудовий досвід та приклад міжнаціонально-дружньо-сімейної співпраці.

 

У вальдорфській системі дуже важливий ритм року, тижня, дня. Цьому приділяється багато уваги, і тому Чарівні Казки ми вирішили розподілити за сезонами — для кожного свій час. І видавати їх плануємо напередодні кожного нового сезону. Таким чином до кінця цього року діти зі своїми батьками зможуть зібрати усі 4 книжечки».

Купити книжку.

Купуй, якщо шукаєш себе

Із Синтезу. Роман / Переклад з французької Ростислава Нємцева. — Львів: Видавництво Анетти Антоненко, 2020. — 160 с.

Анетта Антоненко, директорка видавництва:

«Дуже незвична книжка, не всім буде зрозуміла, бо має глибоку багатошаровість, а авторка просто неймовірна (дуже хочу її в Україну привезти, особисто знайома), дуже комунікабельна.

 

У пошуках себе та абсолюту, модель, яка об’їздила безліч країн, намагається врятуватись від внутрішньої порожнечі й перетнути межі реальності. Вона хоче стати ідеальним зображенням, завдяки своєму цифровому аватару. За футуристичними деталями високотехнологічного майбутнього ховається тотальна самотність дитини, сімейні драми й ескапізм. Це історія тіла і відображення, утворення та розпаду, загадка досконалого образу, попри смертність плоті. Авторка занурює читача в розповідь надзвичайної естетики та чистоти, яка змінює уявлення про свідомість і душу».

Купити книжку.

 

Читайте також: #купуйумалих: забута історія кіно, нова книжка Жадана й полінаціональні письменники