PEN Ukraine

Літературний фестиваль-воркшоп «Прописи» оголосив програму заходів

08.09.2021

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Український ПЕН оголосив публічну програму фестиваль-воркшопу «Прописи». Її оприлюднили на сайті ПЕНу.

Фестиваль відбудеться 9-12 вересня у Івано-Франківську. Події «Прописів» розділили на професійну програму для авторів-дебютантів (лекції, воркшопи, індивідуальні заняття), та публічну – для всіх, хто цікавиться літературою. На всі події публічної програми, вхід вільний. Трансляцію більшості заходів можна буде подивитися на фейсбук-сторінці Українського ПЕНу. Проєкт реалізовують за підтримки Українського культурного фонду.

 

9 вересня

 

О 12:00 відбудеться відкриття фестивалю, привітання за участю Андрія Куркова (онлайн), Тетяни Терен, Остапа Сливинського. Локація: «Промприлад»: Промбар/тераса.

 

З 19:30 до 21:00 на тій же локації − поетичний марафон Галини Крук, Остапа Сливинського, Мірека Боднара у тандемах з молодими авторами.  Подію транслюватимуть онлайн.

 

10 вересня

 

О 19:30 − подіумна розмова і літературне читання з Ілларіоном Павлюком. Подію транслюватимуть онлайн. Після неї там відбудеться подіумна розмова з Тарасом Прохаськом. Останньою подією стане «Перетікання»: вечір мультимедійних поетичних проєктів молодих авторів. Усі події дня відбудуться в артпросторі «Ваґабундо».

 

11 вересня

 

О 19:00 годині у «Промприладі» розпочнеться подіумна розмова і літературне читання з Ларисою Денисенко. Після неї − подіумна розмова і літературне читання з Юрієм Андруховичем. Обидві події транслюватимуть онлайн.

 

12 вересня

 

О 20:00 у «Промприладі» розпочнуть подіумну розмову і літературне читання з Вікторією Амеліною. Подію транслюватимуть онлайн.

 

Закриття фестивалю розпочнеться о 21 годині. На ньому презентуватимуть нові тексти та ідеї учасників «Прописів».

 

 

Український ПЕН – культурна і правозахисна громадська організація, що об’єднує українських інтелектуалів – письменників, журналістів, науковців, видавців, перекладачів, правозахисників, культурних менеджерів. Налічує 137 членів і є одним із 146 національних центрів Міжнародного ПЕН. Є співзасновником Премій імені Василя Стуса, імені Юрія Шевельова, імені Георгія Ґонґадзе, а також Drahomán Prize.

 

Нагадаємо, молодих авторів, яких обрали для участі у професійній програмі, оголосили у серпні. Заявки на участь у «Прописах» приймали з 3 липня по 5 серпня.