Литва

Литовські письменники оголосили про черговий благодійний збір для України

05.03.2023

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

2022 року кілька литовських письменників – Лаурінас Каткус, Марюс Бурокас, Донатас Петрошюс – організували підтримку українських військових та письменників. 

Кілька тижнів тому за пожертвувані кошти вони доставили в Україну автобус із майже півтора тонами вантажу: плитами, генераторами, тактичними рюкзаками, джгутами, грілками для рук і ніг, теплим одягом, їжею для немовлят та дітей, пелюшками тощо. На початку квітня письменники здійснять вже третю подорож до України.

 

«Кілька днів тому ми отримали звернення від мисливців за дронами на придбання позашляховика, а зруйнована вибухами та бомбардуваннями дитяча бібліотека О.П.Довженка в Чернігові потребує… власне, потребує всього (книжок, меблів, комп’ютерів), а найбільше коштів. Військовим медикам потрібні різноманітні медичні засоби. Народ України, армія України потребують багато чого, і ми можемо їм допомогти»,зазначив Марюс Бурокас на своїй фейсбук-сторінці.

 

 

Він додав, що частину коштів передадуть постраждалим від окупантів письменникам та їхнім родинам, а також підтримають нікопольський притулок «Шанс На Життя» для тварин, які постраждали від війни і людської жорстокості .

 

Долучитися до збору можна за посиланням:

Літературний фонд Спілки письменників Литви
Номер рахунку: LT567300010002448298, Swedbank AB, код банку 73000, (призначення платежу — „Parama Ukrainai“)

 

Нагадаємо, на книжковому ярмарку у Вільнюсі збирали кошти для пошкодженої чернігівської бібліотеки.

 

Читайте також: Ačiū, Lietuva! Вільнюський книжковий ярмарок у жовто-синіх кольорах

 

Джерело, чільне фото: 15min.lt