МОН

МОН запускає бот у телеграмі для інформування науковців про можливості та гранти

21.03.2022

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Міністерство освіти та науки України запускає телеграм-бот Info Science Bot для оперативного інформування науковців, інноваторів та стартапів про новини, можливості та програми фінансової підтримки. Про це повідомляють на сторінці міністерства. 

«Info Science Bot в умовах воєнного стану працюватиме як майданчик обміну інформацією, оскільки через нього можна подавати актуальні новини, пропозиції щодо підтримки науки та інновацій в Україні, безпечних умов праці. Для цього у телеграм-боті активною є кнопка “Повідомити про новину або можливість”», зазначають у міністерстві. 

 

Info Science Bot інформуватиме про:

  • актуальні можливості для науковців, інноваторів:
  • актуальні новини та дипломатичні кроки органів влади та наукової спільноти щодо протистояння російській агресії та запроваджені санкції щодо російської федерації нашими міжнародними партнерами.

 

Наразі бот розміщує інформацію щодо грантової підтримки, мобільності та тимчасового працевлаштування для науковців. А для інноваторів зібрані пропозиції підтримки від Українського фонду стартапів та його партнерів. Також так є форма для партнерів/спонсорів і стартапів, де ті можуть проінформувати МОН щодо можливостей для науковців й інноваторів, які вони можуть надати.

 

За добу роботи телеграм-бот Info Science Bot вже зібрав понад 1000 активних користувачів.

 

Як повідомлялося, Міносвіти спільно з Мінцифри та Українським інститутом розвитку освіти також запустили платформу для дистанційного та змішаного навчання «Всеукраїнська школа онлайн». Також в Україні запустили онлайновий дитячий садок. 

 

Нагадаємо, що раніше бібліотека Вернадського запустила бібліотечний портал НAНУ, який забезпечує відкритий доступ до результатів наукової діяльності, а також має на меті уніфікацію подання інформації великого обсягу наукових даних, які супроводжують і є результатом наукової діяльності НАН України.