війна

В Україні запустили онлайновий дитячий садок

14.03.2022

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

В Україні розпочав роботу онлайн-садок.для дітей віком від 3 до 6 років. Проєкт створили Міністерство освіти і науки та фонд ЮНІСЕФ.

«Цей проєкт є платформою, на якій батьки та вихователі зможуть знайти усі необхідні розвивальні матеріали у відкритому доступі. Для нас важливо, щоб, незважаючи на складнощі, вже з раннього віку освіта для української малечі була комфортною, корисною та цікавою», – повідомляє міністр освіти і науки Сергій Шкарлет.

 

Розробники проєкту зазначають, що основне призначення сервісу – зберегти зв’язок з освітнім процесом, а також відволікти дітей від війни, зайняти їх пізнавальною активністю. Ініціатива також має розвантажити батьків, які переживають стрес через бойові дії не менше за дітей.

 

Наразі заняття доступні на офіційних YouTube-каналах МОН та ЮНІСЕФ, а також на платформі MEGOGO. Перше триває 40 хвилин.

 

 

В онлайн-садку зібрані поради, вправи та ігри для дошкільнят, спрямовані на розвиток знань та навичок. Програму  розробляла команда вихователів разом з експерткою з дошкільної освіти Соломією Бойкович. Окрім того, до роботи долучили психологів, щоб контент був безпечним для дітей, які перебувають у стресі.

 

Як відомо, Міносвіти спільно з Мінцифри та Українським інститутом розвитку освіти також запустили платформу для дистанційного та змішаного навчання «Всеукраїнська школа онлайн».

 

Нагадаємо, що з 14 березня у 8 областях відновлюється навчання: Львівській, Тернопільській, Івано-Франківській, Чернівецькій, Хмельницькій, Запорізькій, Одеській та Кіровоградській.  Формат навчання (офлайн чи онлайн) обиратиме кожен заклад освіти самостійно.

 

Як повідомлялося раніше, за наказом МОН цьогоріч учні 4-их та 9-их класів звільняються від підсумкової атестації. Крім того, скасували й зовнішнє незалежне оцінювання для вступників 2022 року.

 

Читайте також: Заспокоїти дітей й організувати змістовне дозвілля: десятки безкоштовних дитячих книжок онлайн