втрати війни

На фронті загинув письменник Ігор Мисяк

23.05.2023

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Захищаючи Україну, загинув поет, прозаїк, автор роману «Завод» Ігор Мисяк. Про це видавництво «Темпора» повідомило у своєму телеграм-каналі.

Ігор Мисяк — поет, прозаїк. Народився 16 червня 1993 року на Львівщині. Навчався на історичному факультеті Дрогобицького педагогічного університету. Був активним учасником Революції Гідності. З осені 2014 до кінця літа 2015 року проходив службу в полку «Азов», санітаром на «швидкій» і бійцем-рятувальником.

 

Поет та прозаїк. Лавреат конкурсу «Хортицькі дзвони 2018», фестивалю «Ірпінський Парнас 2018», конкурсу «Житомир ТЕМ 2019» та фестивалю «Ан Т-Р-Акт 2020». Друкувався в журналах «Літературний Чернігів», «Дзвін», антології «Молоді голоси» та кількох альманахах.

 

На початку березня 2022 року приєднався до підрозділу Сил територіальної оборони ЗС України. Згодом опинився в лавах окремої механізованої бригади імені Лицарів Зимового походу. Брав участь у звільненні Херсонщини від російських окупантів.

 

2022 року у видавництві «Темпора» вийшла його дебютна прозова книжка «Завод».

 

 

Нагадаємо, під час протистояння окупантам загинув військовослужбовець і поет Гліб Бабіч. На фронті на Донеччині загинув поет і військовий Артем Довгополий.

 

Чільне фото: фейсбук Ігора Мисяка