злочини росії

Школи Луганщини «заселяють» окупанти

14.02.2023

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

На тимчасово окупованих територіях Луганської області школярів примусово переводять на дистанційне навчання, щоб звільнити місце для військових з рф. Про це Луганська обласна військова адміністрація (ОВА) повідомила у своєму телеграм-каналі.

«У так званому “уряді лнр” повідомили, що 127 освітніх установ перейшли на дистанційний формат навчання у зв’язку із захворюваністю на гострі респіраторні вірусні інфекції. Однак, перевищення епідпорогу наразі складає лише 14,7%. Та й зазвичай в таких випадках оголошують карантин, але це нетривала міра звільнення приміщень», — зазначають у повідомленні.

 

Адміністрація окупантів має проблеми з розселенням новоприбулих російських військових, тому знайшла вихід для довгострокового розміщення бойовиків, посилаючись на епідемію ГРВІ.

 

«Через значну кількість санітарних втрат серед загарбників пологовий будинок у Луганську вже декілька місяців використовують для лікування поранених військовослужбовців рф. Крім того, під військовий шпиталь переобладнано й приміщення дитячої лікарні № 3. Народжувати та лікувати дітей місця немає», — додали в ОВА.

 

Нагадаємо, на початку навчального року 424 школи перейшли на дистанційне навчання через російські обстріли. На тимчасово окупованій Донеччині окупанти змушували дітей іти до школи, щоб використати їх як живий щит.

 

Чільна світлина: Vincenzo Circa