комікс

На основі роману і фільму «Позивний «Бандерас» хочуть створити комікс

23.07.2020

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

На основі роману та його однойменної екранізації «Позивний «Бандерас» хочуть створити комікс. Про це повідомляється на офіційній сторінці проєкту у Facebook.

Комікс розповідатиме, як восени 2014 року в зоні АТО група розвідників на чолі з досвідченим капітаном Антоном Саєнком (позивний «Бандерас») намагається запобігти диверсії та знешкодити російського підривника Ходока. Завдання ускладнюється тим, що події відбуваються біля рідного села Бандераса.

 

У команді: автори оригінальної книжки і фільму – Сергій Дзюба і Артемій Кірсанов, а також художник-ілюстратор, ветеран АТО Ніколай Ніколаєв та креативний керівник Валерія Борщевська.

 

«Ідея створити комікси за книгою «Позивний Бандерас» виникла на Всеукраїнському форумі військових письменників у Львові, – розповідає Борщевська. – Історія, як виявилось, дуже подобається дітям від десяти років. Тому цільовою аудиторією проэкту я вважаю дітей і підлітків, яким у доступній мальованій формі буде донесена художня правда про війну з Росією, що почалася у 2014 році».

 

Автори також зазначають, що проєкт був високо оцінений Українським культурним фондом, але через скорочення бюджетів так і не отримав фінансової підтримки, тому було вирішено зібрати потрібне фінансування через Спільнокошт. Наразі сторінка проєкту на краудфандинговій платформі недоступна.

 

За оновленнями щодо кампанії зі збору коштів можна стежити на офіційній сторінці у Facebook.

 

Нагадаємо, що роман «Позивний «Бандерас» (Фабула) і однойменний фільм Сергія Дзюби і Артемія Кірсанова вийшли у 2018-му році. Бюджет фільму склав 39.3 млн гривень, а у прокаті йому вдалося зібрати 1.9 млн.

 

Раніше повідомлялося, що українська коміксова спільнота звернулася з відкритим листом до партії «Голос» через зневажливе ставлення до коміксів як мистецької форми.

 

Читайте також: Комікс – це мистецтво. Хтось сумнівається?