Аґрафка

Найважливіша премія дитячої і юнацької літератури Німеччини номінувала книжку Аґрафки

31.10.2022

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Видання творчої студії «Аґрафки» Романи Романишин та Андрія Лесіва Sehen номіноване на німецьку премію Deutschen Jugendliteraturpreis 2022. Про це студія повідомила у своєму Facebook.

«Дуже важливою для нас подією стала номінація нашої книги Sehen на найважливішу в Німеччині премію в галузі дитячої і юнацької літератури. Це вдруге за всю історію премії українська книжка була номінованою, першою була номінована книжка Івана Багряного у 1962 році», – написали у студії. 

 

Книжка Романи Романишин та Андрія Лесіва Sehen опублікована у 2021 році німецьким видавництвом Gerstenberg. Книжка коштує 20 €.

 

Українська версія видання Романи Романишин та Андрія Лесіва «Я так бачу» вийшла у 2018 році у «Видавництві Старого Лева». 

«У кожному місті ми зустріли неймовірних людей, хто постійно підтримує, активно допомагає українцям. У кожному місті на офіційних установах майорять наші синьо-жовті прапори. Всюди ми намагалися розповісти якомога більше про Україну, про українську сміливість і шлях до перемоги. І вчергове переконалися, наскільки важливими є таке персональне спілкування і відверті розмови. Ми щиро вражені і зворушені неймовірною підтримкою наших європейських друзів», – додали в майстерні.

 

Творча майстерня «Аґрафка» – творчий і сімейний тандем художників Романи Романишин та Андрія Лесіва. Одні з найбільш популярних українських ілюстраторів за кордоном.

 

Нагадаємо, що книжка творчої майстерні «Аґрафка» отримала почесну відзнаку на престижному конкурсі книжкового дизайну Best Book Design from all over the World. Також книжка «Куди і звідки» творчої майстерні «Аґрафка» потрапила до списку переможців Nami Island International Picture Book Illustration Concours 2021.