Маріуполь

Окупанти вкрали бренд газети з Маріуполя для поширення пропаганди

11.05.2022

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

У Маріуполі окупанти використовують назву та логотип газети «Приазовский рабочий» для поширення пропаганди. Про це повідомила у фейсбуці головна редакторка видання Олена Калайтан.

 

«Мені стало відомо, що разом із “гуманітаркою” в Маріуполі роздають нібито свіжий номер газети “Приазовський робочий” з нашим лого, але ж, звичайно, зовсім не нашим українським контентом. Наша редакція прогнозувала зазделегідь, що окупанти використають роками напрацьовану довіру наших читачів та авторитет газети “Приазовський робочий”. Шановні читачі, прошу не сприймати все те, що нині видає колабораціоністська влада як нашу позицію, — українська редакція “Приазовського робочего” не має відношення до жодного рядка цієї новоспеченої газети», — наголосила вона.

 

Останній випуск газети надрукували 23 лютого, наступний, запланований на 25, не надрукували.

 

Як повідомлялося, раніше газета Маріуполя «Приазовский рабочий» припинила вихід, а поява її бренду на тимчасово окупованих територіях незаконна. 

 

Крім того, російські військові у Мелітополі друкують агітаційні матеріали та пропаганду під виглядом місцевої газети «Мелитопольские ведомости» («МВ»), а в Маріуполі системно погрожують місцевим ЗМІ.