Журналістика

Найбільша газета Маріуполя закрилася й попередила про можливе використання її бренду окупантами

25.04.2022

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Найбільша газета Маріуполя «Приазовский рабочий» припинила вихід, а поява її бренду на тимчасово окупованих територіях незаконна. Про це повідомила  її головна редакторка Олена Калайтан у листі до голови Національної спілки України Сергія Томіленка. 

 

Причина припинення виходу газети — повномасштабний наступ росії.

 

«Вважаючи на ті обставини, що внаслідок обстрілів та бомбардувань Маріуполя 90% інфраструктури зруйновано, масово евакуйовані місцеві жителі Донецької області — наші передплатники, зупинена робота «Укрпошти» та видавців, подальший випуск газети «Приазовський робочий» неможливий», — наголосила Олена Калайтан.

 

Також вона зазначила, що у випадку випуску видання на  тимчасово непідконтрольній українській владі території під назвою «Приазовський робочий» використання бренду буде незаконним.

 

Як відомо, російські військові у Мелітополі друкують агітаційні матеріали та пропаганду під виглядом місцевої газети «Мелитопольские ведомости» («МВ»), а в Маріуполі системно погрожують місцевим ЗМІ.

 

Нагадаємо, що Центр національного спротиву розробив порадник з інструкціями протидії ворогу на окупованій території. А Рада ООН з прав людини ухвалила план дій щодо боротьби з дезінформацією на запит України.