Журналістика

У Маріуполі системно погрожують місцевим ЗМІ

20.04.2022

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Працівники сайту Маріуполя 0629.com.ua. системно отримують погрози через позицію редакції. Про це повідомила редакторка видання Анна Мурликіна.

 

Зокрема з електронної скриньки dimaw3tburov@mail.ua від користувача «Дима Буров» прийшов лист із погрозою ув’язненням, якщо сайт не «припинить працювати на український режим».

 

 

«Якщо ви не боїтеся потрапити до виправних колоній ФСВП РФ на території Сибірського федерального округу, можете й надалі займатися пропагандою українського режиму. Ну хоч одяг теплий підготуйте, адже ваша тривала відпустка в тюремне ув’язнення буде холодною!», — ідеться в листі.

 

У коментарі для Інституту масової інформації Анна Мурликіна зазначила, що подібні повідомлення редакція отримує щодня чи по кілька разів на день. 

 

Редакція зверталася до СБУ щодо попередніх листів для перевірки адрес. Більшість із них зареєстровані на російські номери й вже заблоковані.

 

Раніше на сайті повідомляли, що на нього здійснювали хакерські атаки впродовж трьох тижнів.

 

Як відомо, протягом березня росія скоїла понад 150 злочинів проти медіа, станом на 24 березня — 148 злочинів проти журналістів.

 

Чільне зображення: сайт 0629.com.ua