журналісти

Окупанти викрали журналіста у Новій Каховці

03.04.2022

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

У Новій Каховці на Херсонщині російські окупанти викрали журналіста та поета Олександра Гунька. Про це повідомив голова Національної спілки журналістів України Сергій Томіленко.

 

Окупанти вдерлися у квартиру Гунька, провели там «обшук», забрали телефони та електронні пристрої, а журналіста викрали.

 

Олександр Гунько працює головним редактором сайту «Нова Каховка Сіті». Він працював оглядачем у «Газеті по-українськи», журналі «Країна», був головний редактором «Новини ділові».

 

Новокаховські журналісти також зазначають, що на редакційну пошту видання «Нова Каховка Сіті» раніше приходив лист із пропозицією співпраці та закликом висвітлювати події «правильно».

 

«Національна спілка журналістів України висловлює солідарність Олександру Гуньку та журналістам видання Нова Каховка Сіті. Російські загарбники мають зупинити кампанію залякування журналістів Херсонщини!», — наголосив Томіленко.

 

Олександр  Гунько — український поет, журналіст та громадський діяч. Член Національної спілки письменників України з 2002, член Незалежної медіапрофспілки України з 2005. Член Національної спілки журналістів України з 2019. Лавреат літературних премій ім. Олексія Кручоних (1992), Миколи Куліша (2014), Анатолія Бахути (2015), Григорія Сковороди «Сад божествених пісень» (2018).

 

Нагадаємо, 31 березня у Херсоні перестав виходити на зв’язок журналіст Костянтин Риженко, 26 березня у Приморську Запорізької області російські окупанти викрали журналіста, громадського діяча та відеооператора Костянтина Овсянникова.

 

Також окупанти захопили у полон журналіста інформаційної агенції УНІАН Дмитра Хилюка та запорізьку журналістку Ірину Дубченко.

 

Чільне фото: vgory.org