ЗСУ

Поет і військовий Дмитро Лазуткін став речником Міноборони

11.04.2024

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Військовослужбовець, поет, лавреат Шевченківської премії 2024 року Дмитро Лазуткін став речником Міністерства оборони України. Про це повідомили в етері телемаратону, відрекомендувавши його новою посадою.

У коментарі медіа «УП. Культура» Дмитро Лазуткін розповів, що на початку лютого 2024 року перевівся із 47 окремої механізованої бригади «Маґура», до якої мобілізувався 2023 року, до складу 59 окремої мотопіхотної бригади, звідти отримав відрядження до Міноборони.

 

Лазуткін розповів, що пройшов конкурс, його обрали серед інших претендентів, а найважливішим в Міноборони вважає колектив. «Тут Роман Вінтонів, заступник Ілларіона Павлюка, також із нами працює відомий поет з дипломатичною освітою Микола Кулініч. Дуже комфортно працювати з такими професійними людьми, які розуміються на роботі преси, дуже обережно поводяться зі словом і дружньо до мене поставилися», — сказав він.

 

Дмитро Лазуткін — поет, журналіст, спортивний коментатор, телеведучий, військовослужбовець. До того, як стати речником Міноборони, керував службою зв’язків з громадськістю 47 окремої механізованої бригади «Маґура».

 

Як відомо, у 2023 році військовий і письменник Ілларіон Павлюк став начальником управління преси та інформації у Міністерстві оборони.

 

Читайте також: Чорногуз і Лазуткін: про що книжки нових шевченківських лауреатів

 

Чільне фото: інстаграм-сторінка Дмитра Лазуткіна