втрати

Помер директор видавництва «Дніпро» Олександр Кудрявцев

11.10.2021

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Олександр Кудрявцев помер 9 жовтня на 65 році життя. Про це повідомили на фейсбук-сторінці Української асоціації видавців і книгорозповсюджувачів.

Прощання з Олександром Кудрявцевим відбудеться 11 жовтня о 15:00 на кладовищі села Пухівці Броварського району Київської області.

 

Він очолив державне спеціалізоване видавництво «Дніпро» у червні 2011 року. До того Олександр Кудрявцев працював в газетах, на профспілковій роботі, на керівних посадах підрозділів Київської міської адміністрації. У 2002-2008 роках працював у структурах Держкомтелерадіо – заступником директора господарчо-будівельної дирекції та віцепрезидентом Національної радіокомпанії України, радником Голови Держкомтелерадіо України на громадських засадах. Деякий час був головою Ради директорів державних видавництв, підпорядкованих Держкомтелерадіо. Крім того, був заступником генерального директора державного підприємства «Інформаційно-видавничий центр Державної податкової адміністрації України».

 

Олександр Кудрявцев був співзасновником благодійної організації «Бібліофонд Ярослава Мудрого» і входив у Раду Тернопільського земляцтва Києва.

 

Нагадаємо, у травні помер видавець, директор учбово-видавничого центру «Школяр» і приватного видавництва Юрій Корбуш. Крім того, не стало директора видавництва «Ярославів Вал», письменника, громадського діяча і публіциста Михайла Слабошпицького.