втрати

Помер книговидавець і підприємець Юрій Корбуш

31.05.2021

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Сьогодні на 56-му році життя помер відомий видавець, директор учбово-видавничого центру «Школяр» і приватного видавництва Юрій Корбуш. Про це повідомили на фейсбук-сторінці Української асоціації видавців та книгорозповсюджувачів.

«Юрій Олегович належав до категорії людей, до останнього відданих книзі, до тих, хто абсолютно чітко усвідомлює непересічну істину, що тільки освічена, культурна нація, яка читає, спроможна побудувати красиву, потужну й по-справжньому незалежну державу, і саме тому присвятив своє життя книзі. В учбово-видавничому центрі «Школяр» упродовж понад 20 років вийшли друком підручники і посібників з інформатики, біології, хімії, екології, музичного мистецтва для учнів загальноосвітніх шкіл», − підкреслили члени Правління Української асоціації видавців та книгорозповсюджувачів.

 

Зазначимо, учбово-видавничий центр «Школяр» заснували в 1995 році у Києві.

 

Крім того, Юрій Корбуш був директором видавництва «Видавець Корбуш». Воно видало «Ілюстровану історію України» Михайла Грушевського, «Історію України-Русі» Миколи Аркаса, «Про українську мову і книгу» Івана Огієнка, «Енеїду» Івана Котляревського, «История запорожских казаков» Дмитра Яворницького, «Державець» Ніколо Макіавеллі та інші книжки.

 

«Принципова й водночас щиросерда людина, Юрій Олегович із повагою ставився до своїх колег-книговидавців і такою ж повагою користувався в них. Свідомість відмовляється сприймати звістку про те, що така розумна, красива, талановита, сповнена ідей і задумів людина пішла з життя», − додали представники асоціації.

 

Нагадаємо, вчора помер письменник, публіцист, літературознавець і директор видавництва «Ярославів Вал» Михайло Слабошпицький. Також нещодавно помер письменник і громадсько-політичний діяч Володимир Яворівський.