Іван Малкович

Порошенко вручив Іванові Малковичу премію імені С. Вінценза

15.06.2019

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Український політик, підприємець, п’ятий президент України Петро Порошенко вручив премію імені С. Вінценза  для українського поета, засновника видавництва «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА» Івана Малковича. Про це Порошенко повідомив у своєму твіттері.

 

«Гордий вручити видатному українцю, не просто видавцеві, а великому культурному діячу Іванові Малковичу премію імені С. Вінценза «За гуманістичний внесок у розвиток регіонів». Щиро вітаю!», – написав Порошенко.

 

Нагородження відбулося у селищі Верховина, де Порошенко взяв участь у Форумі «Via Carpatia» та нагородженні премією імені С. Вінценза «За гуманістичне служіння та внесок у розвиток регіонів».

 

Як відомо, Малкович став другим лауреатом відзнаки. Вперше премію минулого року отримав Мирослав Маринович, проректор Українського католицького університету та правозахисник.

 

Як повідомлялось, це не перша премія, яку вручає Порошенко Малковичу. 2017 року президент вручив поетові і видавцеві Шевченківську премію.

 

Також Порошенко у своїй передвиборчій програмі не забув про книговидання. За роки президентства він неодноразово називав улюблені книжки.

 

Нагадаємо, що Міжнародний Форум Центральної та Східної Європи Via Carpatia відбувається просто неба серед карпатських гір у прикарпатській Верховині. Однією з складових форуму є міжнародна конференція: «Коло Вінценза». У ній беруть участь українські та європейські політики, урядовці, інтелектуали та громадські діячі. Захід триває з 14 по 16 червня.