видавнича справа

Працівники HarperCollins планують страйки через невдоволення контрактом

19.10.2022

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Профспілкові працівники HarperCollins планують другий страйк 7 листопада через невдоволення контрактом з видавцем. Про це повідомляють ЗМІ. 

Перший страйк відбувся 20 липня. 

 

Переговори щодо контракту йдуть понад 11 місяців, проте згоди дійти не вдалося. Профспілка представляє понад 250 співробітників редакційного відділу, відділу продажів, реклами, дизайну, юридичного та маркетингового відділів HarperCollins. 

 

Згідно з повідомленням профспілки, у грудні 2021 року почалися переговори про «вищу оплату праці, більшу відданість диверсифікації персоналу та сильніший профспілковий захист», а профспілкові працівники працюють без контракту «з квітня 2022 року».

 

«Члени знову проголосували за санкціонування страйку, тому що компанія відмовляється погодитися на справедливий контракт для працівників, які роблять її такою успішною», — сказала голова профспілки Лаура Харшбергер у заяві для преси. Жінка також є старшим редактором дитячих книжок. 

 

Також ЗМІ повідомляють, що минулого тижня генеральний директор видавництва Брайан Мюррей заявив, що компанія ліквідувала «невелику кількість посад», намагаючись працювати ефективніше. Посади шести співробітників переговорного відділу були ліквідовані під час цих скорочень. 

 

HarperCollins має профспілку працівників уже понад 80 років.

 

HarperCollins Publishers LLC — одна з найбільших видавничих компаній у світі, входить у «велику п’ятірку» англомовних видавництв. Штаб-квартира компанії знаходиться у Нью-Йорку. HarperCollins має видавничі підрозділи у 18 країнах, у тому числі у США, Канаді, Великій Британії, Австралії, Новій Зеландії та Індії.

 

Нагадаємо, що кореспондент Time Саймон Шустер видасть книжку про президента України Володимира Зеленського у видавництві HarperCollins. 

 

Джерело: Local 2110, Publishers Weekly

Фото: Chermayeff & Geismar & Haviv