міжнародна підтримка

Спецвипуск маркетингового журналу Adweek про Україну переміг у конкурсі для ЗМІ США

19.09.2022

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Спеціальний випуск американського маркетингового видання Adweek «Українці про Україну» переміг у міжнародному конкурсі Eddie & Ozzie Awards 2022. Про це повідомили на сайті премії.

Випуск отримав нагороди у категоріях Full issue Media & Entertainment (ЗМІ та розваги) та Design, single magazine issue — B2B (Дизайн).

 

Видання цілковито створювали митці з України, які постраждали від повномасштабної війни. Відомо, що подібну ідею втілюють вперше за 43 існування журналу.

 

Над спецвипуском працювали понад 20 українців з усього світу.

 

«Цей випуск насичений проникливими нарисами, інтерв’ю та статтями про захопливе складне минуле України, її сміливу сучасну культуру та сподівання, з якими люди України очікують завтра», — ідеться на сайті журналу.

 

Головною редакторкою стала Ганна Руденко, журналістка українського дизайн-видання Telegraf.design.

 

Серед статей «Від редактора: Творчий опір України», «Як зрозуміти українську культуру та закохатися в неї», «Історія походження української креативної індустрії», «Баланс між війною та життям: як війна змінила життя українських митців», «Як українські креативники допомагають перемогти у війні та утримувати увагу світу» та інші.

 

The Eddies and Ozzies — це найпрестижніша програма нагород у видавничому ком’юніті, яка відзначає досконалість у редакційному та спеціальному контенті та дизайні в друкованих і цифрових ЗМІ.

 

Adweek — щотижневе американське рекламне видання, яке вперше опублікували 1979 році. Теми журналу: творчість, відносини між клієнтом і агентством, глобальна реклама, облікові записи, і нові кампанії. За цей час він охопив кілька помітних зрушень у технологіях, включаючи кабельне телебачення, відхід від комісійних агентських зборів та інтернет.

 

Читайте також: Україна у фокусі: спецвипуски про нашу країну в іноземних виданнях

 

Чільна ілюстрація: Waone Interesni Kazki