медіа

Стаття Kyiv Independent здобула премію European Press Prize

10.06.2023

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Журналісти українського англомовного медіа The Kyiv Independent отримали премію The European Press Prize. Про це повідомляється у Телеграм-каналі видання.

 

Стаття Анни Миронюк та Олександра Хребта “Suicide missions, abuse, physical threats: International Legion fighters speak out against leadership’s misconduct” («Суїцидальні місії, знущання, фізичні погрози: Бійці Міжнародного Легіону виступають проти неправомірних дій керівництва») посіла перше місце в категорії «Спеціальна нагорода».

 

У журналістському розслідуванні йдеться про ймовірні зловживання в Міжнародному легіоні — спеціальному військовому підрозділі, створеному для іноземців, які добровільно воюють за Україну у російсько-українській війні.

 

Раніше цей матеріал також здобув нагороду #AllForJan у Польщі. Історія отримала міжнародний розголос, її висвітлювали Gazeta Wyborcza, Der Spiegel, Deutsche Welle, The Telegraph і US Business Insider.

 

Премія The European Press Prize, заснована 2012 року низкою медіафондів, відзначає найвищі досягнення в європейській журналістиці. Переможці визначаються у п’яти категоріях: за розслідування, за репортаж, за інновацію, за публічний дискурс та у категорії «Спеціальна нагорода».

 

Нагадаємо, від 24 лютого 2022 року росія вбила 63 українських медійників

 

Читайте також: Сергій Шебеліст: Своїм спротивом Україна нагадує Заходу про його ціннісні основи

 

Чільне фото: The Kyiv Independent