Мобільний Додаток

Створили онлайн-гру, що допомагає покращити українську мову

04.08.2022

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Український розробник Олександр Козлов презентував новий застосунок  «Гра слів». Про це він написав у своєму Facebook.

Правила гри: Двоє гравців по черзі збирають слова з букв на полі 5х5. Використана у слові літера стає «захопленою» гравцем. Гра закінчена, коли кожна з 25 клітин належить одному з гравців. Виграє той, у кого захоплених клітин більше. 

 

Грати можна локально на одному пристрої або онлайн. Також можна кинути виклик одному з ботів.

Олександр Козлов також розробив додаток «Кобза», аналог англомовної гри Wordle. Водночас «Гра слів» — аналог популярної гри в слова Letterpress.

 

«Коли я робив Кобзу, то був упевнений, що просто роблю гру. Вона стала доволі популярною, хоча я жодного разу не бачив її у добірках «нові забавки українською» чи «у що пограти на айфоні». Проте я не раз і не два (ви не повірите, навіть не три) зустрічав «Кобзу» у добірках типу «сервіси, що допоможуть покращити українську». Я такий сервіс не робив, правда. Я робив гру в слова з простою механікою і кльовими анімаціями. Просто так склалося, що багато людей написали мені «дякую, що українською» і ніхто — «дякую, що з кльовими анімаціями», — розповів розробник. Він додав, що планує розробити ще одну гру в слова, у якій гравець матиме пройти рівень за певний час.

 

Завантажити гру можна безкоштовно за посиланням. Наразі вона доступна лише на iOS.

 

Нагадаємо, для школярів нацменшин створили додаток із вивчення української мови. У 2021 році мобільний книжковий додаток Headway запустив кампанію добору українських видань.

 

Фото: фейсбук Олександра Козлова