відшкодування

Суд стягнув з Медведчука майже 140 тис. грн на користь видавництва Vivat

08.04.2021

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Апеляційний суд Києва постановив стягнути з народного депутата Віктора Медведчука на користь видавництва Vivat 139,5 тисяч гривень, які видавництво витратило на правову допомогу під час розгляду справи щодо книжки Вахтанга Кіпіані «Справа Василя Стуса». Про це 8 квітня повідомив адвокат журналіста В’ячеслав Якубенко.

 

Адвокат Кіпіані вважає, що Медведчук подаватиме касацію.

 

«Апеляційний суд задовольнив заяву видавництва Vivat і додатковою постановою стягнув з Медведчука 139,5 тис. грн, витрачених видавництвом на правову допомогу в апеляційній інстанції. Тепер це спір про гроші. Грошима Медведчук не поступиться: подаватиме касаційну скаргу», – зазначив захисник, оприлюднивши також рішення суду.

Як повідомлялося, Київський апеляційний суд 19 березня частково задовольнив апеляційну скаргу щодо заборони книжки «Справа Василя Стуса» Вахтанга Кіпіані, дозволивши таким чином її розповсюдження.

 

Нагадаємо, Віктор Медведчук подав до суду позов з вимогою заборонити продаж книжки у серпні 2019 року.

 

19 жовтня 2020 року Дарницький районний суд міста Києва заборонив розповсюдження «Справи Василя Стуса» до усунення з неї інформації, що порушує право Медведчука на повагу до честі та гідності.