соцмережі

Telegram-стікери і поетичний Youtube-батл – як юзерів перетворюють на читачів

07.10.2020

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

«Не важливо, де ти читаєш, важливо – що саме» – такий основний меседж PR-кампанії «Читай & Фантазуй», що покликана повернути молоді любов до книжок, переконати в тому, що читати корисніше, аніж серфити в інтернеті і що робити це так само можна будь-де й будь-коли. Реалізація проєкту стала можливою завдяки підтримці Українського культурного фонду та «Культурно-видавничого проєкту «Книжка Року».

 

Кампанія «Читай & Фантазуй» триватиме 4 місяці: з червня по жовтень. Вона розрахована на аудиторію, віком від 16 до 25 років. Для популяризації читання використовують, серед іншого, головні конкуренти книжок – ґаджети.

 

 

У межах проєкту з’явилися Telegram-стікери з висловлюваннями класиків української літератури, відео за участі відомих людей про крутість читання, челенджі з інфлюенсерами в Instagram та Facebook.

 

У планах – яскравий та азартний поетичний батл на YouTube, у якому зійдуться зухвалі новатори української музичної індустрії. Вони читатимуть вірші українських письменників та змагатимуться за голоси вболівальників.

 

 

Серед офлайнзаходів: триметрова книжкова інсталяція у парку Шевченка, розмальований фігурами людей, що читають, тролейбус, фотопроєкт «Ми читаємо, а ви?», банери, які розмістили на центральних станціях столичного метро.

 

 

Серед інших задумів кампані – співпраця з українськими книгарнями та літературними кафе, а також подкасти за участі відомих представників книжкової індустрії.

 

Нагадаємо, що, згідно з результатами дослідження «Читання в контексті медіаспоживання: Вплив карантину на читацьку поведінку українців», головною соцмережею для читачів книжок є Facebook.

 

Читайте також, кого з українських письменників найчастіше згадують в соцмережах.