втрати війни

У боях за Маріуполь загинув поет і військовий Сергій Скальд

27.04.2022

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

У Маріуполі загинув Сергій Скальд, поет, військовий, громадський активіст. Про це повідомила у фейсбуці його матір Лариса Баламутовська.

 

Сергій Скальд — учасник Революції Гідності, військовий-доброволець, учасник АТО, зокрема боїв у Авдіївці. Воював у складі Добровольчого українського корпусу «Правий сектор». Був бійцем окремого полку спеціального призначення ЗСУ «Азов».

 

Раніше очолював «Правий сектор» на Буковині.

 

Автор поетичних збірок «Навиліт. Рими калібру 5,45» (видавництво «Орієнтир», 2018) та «Інший» (2021), співавтор збірки націоналістичної поезії «Голос крові».

 

Нагадаємо, у бою з окупантами загинув Юрій Руф, поет, письменник, військовий, націоналіст. Він служив у 24 окремій механізованій бригаді ЗСУ.

 

24 березня у ході контрнаступу української армії загинув перекладач видавництва «Пломінь», історик та публіцист Сергій Заїковський. Внаслідок обстрілів загинув засновник видавництва «Орієнтир» Микола Кравченко

 

Також у місті Буча Київської області російські окупанти розстріляли викладача церковнослов’янської й грецької мови, історика та перекладача Олександра Кислюка.

 

Чільне фото: фейсбук Сергія Скальда