перейменування

У Боярці пропонують перейменувати вулицю у пам’ять про Макса Левіна

17.04.2022

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Вулицю Заводська у Боярці хочуть перейменувати на вулицю Макса Левіна — фотокореспондента, який загинув від російських окупаційних військ. З такою пропозицією виступив рух «Небо».

«На вулиці Заводській Макс Левін жив багато років, зараз там проживає його мама», повідомляють в ініціативі.

 

Максим Левін — фотокореспондент, документальний фотограф та оператор багатьох українських і міжнародних видань. Зокрема співпрацював з агентствами Reuters, BBC, TRT World, Associated Press, LB.ua, Hromadske. Його фото публікували такі видання, як Wall Street Journal, TIME, Breaking news Poland, EU AGENDA, World news, ELLE, TV-24, Radio Bulgaria та інші. 

 

Рух «Небо» створили небайдужі боярці, на чолі ініціативи член руху Олександр Степаненко. Підписати заклик про перейменування можна за посиланням. 

 

Нагадаємо, що Макс Левін зник у Вишгородському районі під Києвом. Востаннє він виходив на зв’язок 13 березня, тоді разом з військовослужбовцем Олексієм Чернишевим вони вирушили до села Гута Межигірська документувати наслідки російської агресії. Згодом поблизу цього села знайшли тіло фотокореспондента. 

 

В Офісі генерального прокурора України зазначили, що Макса Левіна вбили російські військові двома пострілами зі стрілецької зброї. 

 

Також Володимир Зеленський нагородив фотокореспондента посмертно орденом «За мужність». Крім того, у мережі збирають кошти на підтримку дітей документаліста.

 

Як відомо, від початку повномасштабної війни росіяни вбили 20 журналістів в Україні та скоїли понад 150 злочинів проти медіа.