втрати війни

Видавець й журналіст Володимир Чеповий зник безвісти — оновлено

22.06.2022

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Генеральний директор видавництва «Блінц-інфо» Володимир Чеповий зник безвісти на фронті. Спершу мережею поширилася інформація про загибель Володимира, про що повідомляла речниця заступника голови Київської міської державної адміністрації Людмила Шикота. Проте родичі Чепового не підтвердили цієї інформації.

 

Про це ж пише й політолог Віталій Кулик у своїх соцмережах: «інформація про ідентифікацію тіла Володимира Чепового наразі не підтверджується. Немає зв’язку з джерелом. Офіційно ЗСУ надіслало листа сім’ї Володі, що він “зник безвісти”. Є шанс, що живий! Дуже сподіваюся на це!».

 

Володимир Чеповий народився 19 травня 1967 року в селі Цимбалівка Хмельницької області. 

 

Чеповий — генеральний директор видавництва «Блінц-інфо», шеф-редактор журналу «Бізнес», письменник, журналіст, громадський діяч.

 

Автор книжок «Бізнес — найчесніша гра», «Я прокинувся щасливим», «Перехрестя», «Твоє щастя — вибір нової Цивілізації».

 

Володимир з партнерами започаткував проєкт — видавництво «КАРАВАН-Медіа», що випускало журнали «АрхІдея» і «Караван Історій — Україна».

 

Крім того, Володимир обіймав посаду виконуючого обов’язки заступника заступника Секретаря РНБО у 2014 році. Він займається створенням «Інформаційно-аналітичного центру РНБО України».

 

Нагадаємо, що у бою з окупантами загинув військовий і відеограф Роман Жук, а внаслідок авіаудару ворога поблизу Попасної на Луганщині – військовослужбовець та журналіст Віталій Дерех. Захищаючи Україну, загинув і журналіст Максим Мединський та військовий журналіст Олексій Чубашев.

 

Як відомо, станом на 19 травня 28 журналістів загинули від рук російських окупантів.