каталог

У каталозі прав Frankfurt Rights з’явилася колекція українських книжок

12.10.2022

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Колекція українських видань Books from Ukraine, рекомендованих до перекладу на іноземні мови, відтепер доступна у каталозі прав Франкфуртського книжкового ярмарку. Про це повідомляє Український інститут книги. 

До переліку потрапили майже 500 назв українських книжок. Каталог буде відкритий з жовтня 2022 по вересень 2023 року. 

 

Це видання різних жанрів й на різні теми, серед них також і книжки, присвячені російсько-українським війнам та наслідкам сусідства з державою-агресором. 

 

Колекція Books from Ukraine розміщена на платформі Frankfurt Rights за посиланням. 

 

До формування переліку долучилися: Володимир Єрмоленко, Ольга Гнатюк, Марія Шубчик, Остап Сливинський, Костянтин Родик, Ярослава Стріха, Богдана Романцова, Олександр Зінченко та Максим Ярмистий. Команда над колекцією працювала на чолі із в.о. заступниці директора УІК з міжнародної роботи Оленою Одинокою. Крім того, до роботи доєдналися і волонтери: Вікторія Ма, Зена Томпкінс, Віра Карасьова та Ліна Трофимчук.

 

Українські книжки представлені в каталозі Frankfurt Rights на безоплатній основі завдяки підтримці організаторів Франкфуртського книжкового ярмарку.

 

Нагадаємо, що у 74-ому Франкфуртському книжковому ярмарку візьмуть участь близько 4000 учасників з понад 80 країн. 

 

Як відомо, українські індівидавництва ist publishing, Довженко-Центр, Родовід, Артбук, Booksha, MOKSOP та Understructures матимуть колективний стенд під час Франкфуртський книжкової виставки.