IST Publishing

Українські індівидавництва матимуть окремий стенд у Франкфурті

03.09.2022

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Українські індівидавництва ist publishing, Довженко-Центр, Родовід, Артбук, Booksha, MOKSOP та Understructures матимуть колективний стенд під час Франкфуртський книжкової виставки. Про це Читомо повідомило видавництво ist publishing, яке куруватиме стенд.

Стенд буде в «Артбук секції». Також на ярмарку зі своїми стендами будуть Мистецький Арсенал та Український інститут книги.

 

«Взяти участь у Франкфуртській виставці — це голосно заявити про книжкову сферу в Україні, зокрема, нішеву її частину — мистецькі видання. Ідея колективного стенда для нас з самого початку була про солідарність та спільне представлення тих меседжів та контекстів, які завдяки універсальній мові мистецтва не потребують перекладу, однак повинні бути висвітлені, обговорені та осмислені», —  зазначили Катерина Носко та Настя Леонова, видавчині ist publishing

 

Крім цього, вони модеруватимуть події, присвячені українському книжковому дизайну та артбукам на національному 100-метровому стенді, організованому Українським інститутом книги.

 

Франкфуртський книжковий ярмарок (нім. Frankfurter Buchmesse) — найважливіший у світі міжнародний книжковий ярмарок, а також значний соціальний та культурний захід. Подія залучає фахівців із понад 100 країн, сотні тисяч відвідувачів та десятки тисяч журналістів та блогерів.

 

Як повідомлялося, у 74-ому Франкфуртському книжковому ярмарку візьмуть участь близько 4000 учасників з понад 80 країн.

 

Читайте також: Франкфуртський ярмарок та пандемія: гібридна модель для найбільшої книжкової події світу

 

Чільна світлина: classiques-garnier.com