Vivat

У Харкові облили фарбою одну з книгарень видавництва Vivat

13.02.2024

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Невідомі облили фарбою фасад книжкової крамниці видавництва Vivat у Харкові. Про це видавництво повідомило на своїй фейсбук-сторінці.

Книгарня, що постраждала, — перший крамниця, котру відкрило видавництво Vivat.

 

«Те, що ми побачили сьогодні зранку, шокує, обурює й спантеличує. Зараз ми працюємо з поліцією й приводимо книгарню до ладу, щоб і надалі у кожного харків’янина була можливість читати якісні українські книжки», — пишуть на сторінці видавництва.

 

 

У Vivat повідомили, що працюють з поліцією й приводять книгарню до ладу. «Звісно, ми відмиємо фарбу — і навіть більше: вже завтра будемо чекати вас на події про українську класику, яку перенесли із неділі через жалобу. Чи можете ви допомогти? Так. Приходьте сьогодні, завтра і взагалі до нас у гості — навіть якщо у Харкові ви лише проїздом, завітайте у книгарню. Іноді всім нам важлива емоційна підтримка і кілька добрих слів», — кажуть у видавництві.

У коментарі Читомо головна директорка Vivat Юлія Орлова розповіла, що одним із можливих припущень нападу на книгарню може бути організований видавництвом збір російських книжок з метою збору коштів на придбання автівки для 1-ї мобільно-вогневої групи ППО. «Можливо, поліція передивиться інформацію з камер і стане зрозуміліше», — додала вона.

Деталі про збір та адреси, куди можна приносити російську макулатуру, за посиланням.

 

Читайте також: Обережний оптимізм попри ризики: як живуть українські книгарні під час війни

 

Зображення: фейсбук-сторінка видавництва