дитяча література

У Харкові відкрили літературну резиденцію для авторів дитліту

29.06.2021

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

У Харкові відкрили резиденцію «Слово» для авторів, які пишуть дитячу літературу. Про це повідомили на фейсбук-сторінці Харківської літературної резиденції «Слово».

27 червня першим резидентом став письменник Сашко Дерманський, який перебуватиме у ній до 18 липня. Після нього резидентами стануть Іван Андрусяк та Дара Корній. Завершать резиденцію для дитячих авторів у середині вересня. Проєкт реалізовують за підтримки Українського культурного фонду.

 

«Резиденція зацікавила мене тому, що… я ще зроду не був на жодній резиденції. То чому б не спробувати? Тим більше, що буде пречудова нагода краще пізнати Харків. Те, що жити доведеться в славно-сумнозвісному будинку “Слово”, без сумніву додає всій цій історії особливого шарму й відповідальності. Сподіваюся, вдасться написати задуману повість плюс зустрітися і розвіртуалитися з людьми, причетними до моїх книжок. Адже лише минулого року вдалося видати кілька книжок в харківських видавництвах «Крокус», «Школа», «Талант» і «Читаріум». Думаю, резиденція буде плідною і на творчість, і на зустрічі, і на нові знайомства – з колегами й читачами», − розповів Сашко Дерманський.

 

Під час перебування у резиденції Сашко Дерманський працює над новою книжкою про їжачка Тю. Також у нього заплановані зустрічі з дітьми та батьками у Харківському літературному музеї, а також у місті Валки, селищах Високий та Сковородинівка, які він відвідає з Сергієм Жаданом.

 

Нагадаємо, літературну резиденцію в Харкові заснували у 2018 році. Першою резиденткою Харківської літературної резиденції стала Люба-Параскевія Стринадюк.

 

Читайте також: «Для мене це про емоцію»: чому меценат купив квартиру для літрезиденції у Харкові