Київ

У Києві відкриють ще одну книгарню «Сенс»

08.12.2023

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

У Києві на Хрещатику відкриють ще одну книгарню-кав’ярню «Сенс». Про це на своїй фейсбук-сторінці повідомив засновник книгарні Олексій Ерінчак.

«Ми відкриємо Сенс в центрі Києва на вулиці Хрещатик – символічному серці України, яке було свідком багатьох історичних подій та культурних перетворень. … Відкриваємось саме сьогодні, у розпал великої війни, бо віримо, що нам варто більше уваги приділяти нашій культурі. Цей символізм – відкриття великого книжкового простору в серці країни – стане поштовхом до розвитку всієї української культури. … Сенс на Хрещатику – це простір, що стане реальністю завдяки друзям-партнерам, які вірять в силу українського слова та розділяють наші цінності. Серед засновників, окрім книгарні Сенс, ви побачите такі українські компанії як Work.ua, Alterra Group та Projector. Та будуть ще», — написав засновник книгарні.

 

 

Перша книгарня-кав’ярня «Сенс» відкрилася у Києві наприкінці 2021 року. Книгарня на Хрещатику розпочне роботу в січні 2024 року.

 

Для УП. Культура засновник книгарні розповів, що книгарня матиме майже 1500 квадратних метрів площі, 3 поверхи: мінус перший поверх – це книжки, перший поверх – кав’ярня, дитячий простір і книжки, а горішній виділять спеціально для подій і спілкування.

 

 

У коментарі Читомо Ерінчак розповів, що мережа «Сенсів» не обмежиться двома книгарнями.

 

Як повідомлялося, нещодавно на Подолі відчинилася нова книгарня «Плекай», а на Золотих воротах у тестовому режимі розпочала роботу книгарня-кав’ярня book.ua.

 

Чільне фото: фейсбук-сторінка Олексія Ерінчака

Мокапи майбутньої книгарні — Українська правда