Vivat

У Києві запрацює книгарня видавництва Vivat

02.09.2022

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Видавництво Vivat у вересні відкриє першу книгарню-кав’ярню в Києві. Про це генеральна директорка видавництва Юлія Орлова повідомила на своїй фейсбук-сторінці.

В ексклюзивному коментарі Читомо керівник роздрібної мережі Vivat Руслан Онощенко розповів, що відкриттю книгарні посприяла підтримка видавців на законодавчому рівні, зокрема законопроєкт № 6287 про стимулювання розвитку українського книговидання і книгорозповсюдження. 

 

Окрім того, поштовх дали фундаментальні зміни у свідомості людей. «Відтак тепер українці проявляють ще більше свою громадянську позицію та починають цікавитися творами саме українських авторів. І саме книгарні можуть посприяти розвитку української ідентичності серед тих, хто раніше про це навіть не задумувався», — додав він.

 

У книгарні будуть як книжки Vivat, так  й інших видавництв: «Одна з наших цілей — створити вітрину бестселерів провідних українських видавництв на підтвердження тези про те, що читати — модно»

 

За словами Онощенко, книгарня планує оновлювати асортимент у партнерстві з іншими видавцями і отримувати лояльні комерційні умови (оскільки від кількох назв уже довелося відмовитися через «неможливість надавати бездоганний сервіс, платити податки, оренду і таке інше, коли умови постачань такі, що навіть операційний прибуток із продажу книжки буде дорівнювати нулю»).

 

Книжковий магазин-кав’ярня «Книгарня Vivat» працюватиме за адресою вул. Сагайдачного, 8. 

 

«Київська книгарня зараз для нас щось на кшталт неймовірно цікавого пригодницького роману. Ми точно знаємо, що вона існує, там розгортаються певні сюжетні події, а чим діло скінчиться — знає тільки автор», — зазначив Онощенко.

 

Окрім того, Vivat уже відновив роботу однієї з двох своїх книгарень у Харкові.

 

Як повідомлялося, у липні в Івано-Франківську відкрилася нова книгарня «Книголенду». Раніше це видавництво відновило роботу книгарні в Ірпені.

 

Чільне зображення: Vivat