CANactions

У мережі збирають кошти на путівник з велоурбанізму

13.11.2021

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Платформа  CANactions збирає кошти на українське видання книжки «Копенгагенізуймо! Путівник з глобального велоурбанізму». Кампанію проводять на сайті «Велика ідея».

Організатори планують зібрати до 16 лютого 140 тисяч гривень. Зібрані кошти витратять на видання книжки Мікаеля Колвілла-Андерсена «Копенгагенізуймо! Путівник з глобального велоурбанізму». Зібрані кошти використають на верстку, редагування та друк. Частину коштів уже залучили завдяки реалізації попередніх видань.Книжка вийде після 25 квітня 2022 року.

 

«Книжку видали у 2018 році, вона встигла стати справжнім світовим бестселером і орієнтиром для багатьох міських адміністрацій. Це зрозуміла й дієва інструкція з перетворення міста на більш ефективне, безпечне, жваве й привабливе для життя завдяки створенню активної велосипедної інфраструктури. Автор доводить, що таке проєктування дозволить досягти цілей, яких ми хочемо для наших міст, зробивши їх більш справедливими, здоровими, безпечними й процвітаючими», − пояснюють у CANactions.

 

Мікаель Колвілл-Андерсен (1968) — данський міський планувальник і дизайнер, якого називають «головним велосипедизатором Копенгагена» і «копенгагенізатором світу». Він працював у понад сотні міст світу, консультуючи міські адміністрації та компанії, щодо проєктування й адаптаціх велосипедних та пішохідних вулиць для покращення міського життя. Крім того, він веде влоги, створив урбаністичний серіал про використання велосипедів у повсякденному житті.

«Поради Мікаеля Колвілла-Андерсена − універсальні й можуть бути легко застосованими й адаптованими і до українського контексту, адже сьогодні всі ми спостерігаємо тотальну автомобілізацію наших міст, погіршення якості повітря, міської безпеки та комфорту мешканців. «Копенгагенізуймо!» сприятиме зростанню популярності велосипеда як транспортного засобу пересування містом, активізації велоспільноти, інтересу мешканців до здорового способу життя», − переконані організатори кампанії.

 

Презентацію видання заплануванли на 14-ий Міжнародний архітектурний фестиваль CANactions, що відбудеться 21 травня 2022 року у Києві. Мікаел Колвілл-Андерсен відвідає Україну, щоб представити український переклад книжки.

 

CANactions — міжнародна освітня платформа у сфері архітектури та міського розвитку. За три роки діяльності у видавництві CANactions видавали українські переклади світових бестселерів про архітектуру та урбанізм.

 

Додамо, раніше за допомогою краудфандингу платформа зібрала кошти на видання українських перекладів книжок «Усім потрібне житло» і «Чотири стіни та дах».