Hustler

У США помер засновник журналу Hustler Ларрі Флінт

12.02.2021

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

У США на 79-му році життя помер засновник американського порнографічного журналу Hustler Ларрі Флінт. Про це повідомляє The Washington Post.

Флінт помер 10 лютого у себе вдома в Лос-Анджелесі. За попередніми даними, причиною смерті медіамагната стала серцева недостатність.

 

Кар’єра Флінта почалася в 1960-х роках, коли він купив бар в штаті Огайо, де працювала його мати, і розширив його до мережі клубів для дорослих, які він назвав Hustler. Пізніше він вирішив видавати однойменний журнал, при цьому спочатку він задумував його як рекламу для своїх клубів, але видання стало настільки популярним, що склало конкуренцію навіть Playboy.

 

Виданням журналу займається видавничий дім Larry Flynt Publications, діяльність якого простягається на багато областей медіабізнесу для дорослих. Широку популярність видання здобуло у 1975-му, коли опублікував фото папараці з дружиною експрезидента США Жаклін Кеннеді Онассіс. Бізнесмен розповідав, що в період розквіту журнал щомісяця купували приблизно три мільйони людей.

У 1978 році на Флінта було скоєно замах. Джозеф Пол Франклін, який був расистом і вважав, що засновник журналу пропагує міжрасовий секс, вистрілив у нього біля будівлі суду, де той проходив відповідачем у справі про поширення непристойних матеріалів. Після цього випадку Флінту паралізувало ноги, тож до кінця свого життя він пересувався на візку для людей з інвалідністю. Власник журналу так і не висунув звинувачень проти Франкліна, але пізніше його стратили за низку інших злочинів.

 

На Ларрі Флінта та його журнал неодноразово ставали фігурантами гучних судових справ та скандалів. Як зазначає The New Yourk Times, у Hustler зокрема демонструвалися фото оголених жінок в принизливих позах, за що Флінта часто критикували феміністки, називаючи публікації жорстокими.

Одним з найвідоміших став позов проповідника Джеррі Флауелл, який хотів стягнути з Флінта $50 мільйонів за наклеп. Це сталося після того, як Hustler опублікував пародійну секс-карикатуру на пастора – вона була оформлена у вигляді псевдореклами, де персонаж, що нагадував Фауелла, розповідав про свій перший сексуальний контакт зі своєю матір’ю у вбиральні. Позивачу вдалося виграти суд на нижній інстанції, але Верховний суд став на сторону Флінта, який посилався на право свободи слова й захист сатири у США.

 

Флінт був одружений п’ять разів. Останній його шлюб він уклав з Елізабет Берріос у 1998 році. У нього 5 дочок і син, а також безліч онуків і правнуків. Його історія кохання з четвертою дружиною Алтеєю Флінт, яка допомагала створювати Hustler і загинула, потонувши у ванній, потрапила у фільм «Народ проти Ларрі Флінта». Вуді Харрельсон був номінований на Оскар за виконання ролі Флінта у цьому фільмі.

Також у 2017 році Флінт пропонував $10 мільйонів за інформацію, яка може призвести до імпічменту 45 президента США Дональда Трампа.

 

Раніше повідомлялося, що книжка племінниці президента США Мері Трамп про Дональда Трампа у перший день продажів продалася накладом у понад 950 тисяч копій в різних форматах.

 

Джерела: The Washington Post, The New Yourk Times, Суспільне