Оксана Забужко

У США вийшла збірка оповідань Забужко

30.04.2020

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

У США побачила світ збірка оповідань Оксани Забужко під назвою Your Ad Could Go Here («Тут могла бути ваша реклама»). Про це письменниця повідомила на своїй Facebook-сторінці.

 

Забужко розповіла, що зараз мала би саме бути в Нью-Йорку на презентації. Тур по США був запланований аж до кінця травня.

 

І хоча епідемія завадила презентаціям, книжка вийшла, її можна купувати і навіть прочитати ціле оповідання зі збірки – з однойменною назвою.

 

«Об’єктивна істина та персональні міфології стикаються у збірці оповідань Забужко, що зосереджується на питанні, якою є правда в цей поточний момент.

 

Вона відправляє читачів у мандрівку від тріумфу Помаранчевої революції до особистих перемог над кумівством та суперництвом між сиблінгами, спонукаючи нас задуматися над тим, як все могло би бути, включаючи у ці захопливі історії елементи міфу та казки», – йдеться у відгуку PEN America.

 

Переклали тексти до збірки Ніна Мюррей, Галина Гринь, Аскольд Мельничук, Марко Царинник та Марта Горбань. Книжка вийшла у видавництві Amazon Crossing.

 

За словами Забужко, сюди увійщли тексти з україномовної збірки «Після третього дзвінка вхід до зали забороняється» (вид-во «Комора», 2017).

 

Раніше ми повідомляли, що Your Ad Could Go Here увійшла до списку найочікуваніших літературних новинок 2020-го року за версією The New York Times.

 

Нагадаємо, що у 2018 році у Німеччині окремою книжкою вийшло есе Оксани Забужко «З паризького щоденника». Текст побачив світ під назвою Der lange Abschied von der Angst («Довге прощання зі страхом»).