злочини росії

У США закликають всіх американців, зокрема журналістів, виїхати з росії

02.04.2023

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Адміністрація президента США Джо Байдена закликала своїх громадян, зокрема журналістів, залишити територію росії. Про це в коментарі CNN повідомив речник Ради національної безпеки США Джон Кірбі.

Представники США назвали звинувачення росії в шпигунстві проти заарештованого в росії журналіста The Wall Street Journal Евана Гершковича «смішними» і «абсолютно безглуздими».

 

Як розповів Кірбі, наразі США не отримали консульського доступу до Гершковича, однак продовжують над цим працювати.

 

У CNN нагадали, що раніше громадян США застерегли від поїздок до росії. 31 березня речник Ради національної безпеки держави зазначив, що ці рекомендації стосуються навіть журналістів, які працюють у рф.

 

«Американцям зараз не час бути в росії. Якщо ви зараз у росії — у справах чи у відпустці, будь-яка подорож — вам потрібно виїхати зараз. Це не найкраще місце для вас, навіть якщо ви працюєте журналістом. Росія зараз є ворожим середовищем для американських громадян. І вам пора їхати, якщо ви там», — наголосив Кірбі.

 

Як відомо, керівники понад 30 інформаційних агенцій по всьому світу підписали листа до російського посла в США Анатолія Антонова з вимогою звільнити ув’язненого росією кореспондента The Wall Street Journal Евана Гершковича.

 

Читайте також: Росія переслідує щонайменше 15 кримських журналістів