Володимир Рутківський

У вільному доступі з’явився фільм «Сторожова застава», знятий за повістю Рутківського

14.01.2021

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

У вільному доступі з’явився український пригодницький фільм-фентезі «Сторожова застава». Відео виклали на офіційному Youtube-каналі Держкіно.

Пригодницький фільм-фентезі «Сторожова застава» знятий у 2017-му році Юрієм Ковальовим за мотивами однойменної повісті Володимира Рутківського. У головній ролі виступив Данилом Каменським.

 

За сюжетом фільму, під час сонячного затемнення звичайний хлопчик Вітько потрапляє на тисячу років назад, у Київську Русь, в розпал вирішальної битви Добра і Зла. У його руках магічний камінь, що дає могутню силу, поруч – легендарні богатирі, про котрих він читав у книгах, а проти них – чорна магія і ціла армія на чолі з гігантським кам’яним монстром. Тепер тільки від хоробрості хлопчика залежить, чи переможе світло темряву і чи буде майбутнє таким, яким його знаємо ми.

 

 

Як відомо, оригінальна повість Володимира Рутківського вийшла друком у 1991-му році у журналі «Однокласник», а книжкове видання вперше побачило світ у 2001-му році у видавництві «Друк».

 

Раніше повідомлялося, що у вільний доступ виклали першу серію екранізації відомого роману Владислава Івченка «Найкращий сищик імперії на службі приватного Капіталу», а також серіал за мотивами роману Анатолія Дімарова «І будуть люди».

 

Джерело: Нове українське кіно