видавництво ранок

У вільний доступ виклали 60 підручників для школярів

09.09.2022

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Видавництво «Ранок» в межах проєкту «Навчання без меж» відкрило безплатний доступ до 60 сучасних електронних підручників. Про це повідомили на сайті видавництва.

Доступ до підручників отримали два мільйони школярів 1–5 класів, які навчаються за програмою Національної української школи (НУШ).

 

У підручниках понад 7 тисяч інтерактивних завдань, 680 уроків, сотні вебсторінок, десятки відеороликів і навчальних мультфільмів.

 

«Ми створили сучасний освітній простір і наповнили його інтерактивним навчальним матеріалом, що органічно поєднує функції підручника, робочого зошита, збірника завдань для формування предметних і ключових компетентностей, а також зошита для контролю знань», — зазначають на сайті видавництва.

 

Електронні підручники не потребують постійного інтернету, адаптовані до будь-якого ґаджета, підлаштовуються під розмір екрана та мають зручну систему навігації.

 

«Діти зможуть не лише опановувати весь необхідний теоретичний матеріал, а й виконувати різноманітні цікаві завдання, самостійно перевіряти правильність, переглядати навчальні фільми й анімації, грати в ігри, мандрувати світом 3D, розв’язувати кросворди, складати пазли тощо», — повідомили у видавництві.

 

Ознайомитися з книжками можна тут. Інструкція для вчителів про те, як отримати підручники, за посиланням.

 

Проєкт здійснюють за спільної ініціативи видавництва «Ранок» та партнерів: хорватського видавництва навчальної та дитячої літератури “Profil Klett” (надання освітньої платформи), міжнародної сервісної організації “Rotary International”, британської телерадіомовної корпорації “ВВС” (надання навчального відеоконтенту), українського дитячого телеканалу «ПЛЮС-ПЛЮС» (надання навчальних мультфільмів), а також за підтримки Міністерства освіти і науки України та Інституту модернізації змісту освіти.

 

Нагадаємо, у квітні видавництво «Ранок» виклало у відкритий доступ два навчальні посібники-комікси з мінної безпеки.

 

Читайте також: З Булґаковим, дистанційно і без підручників: яким буде новий навчальний рік

 

Чільне зображення: МОН