дослідження

«Ukrainian Reading Publishing Data 2018»: результати дослідження

27.11.2018

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Ukrainian Reading and Publishing Data 2018 – всеукраїнський масштабний проект, що покликаний представити зріз сучасного стану книговидавничого ринку та читацьких вподобань і тим самим надати об’єктивну інформацію, що вплине як на формування політики культурних інституцій, так і редакційних портфелів видавців, надасть матеріал для презентації українського ринку за кордоном в ефективному і візуальному форматі інфографічної презентації.

В умовах, коли Україна стає дедалі цікавішою для закордонних партнерів, таке представлення може стати профілем України на міжнародному видавничому ринку, стильним і функціональним представленням ринку, що динамічно розвивається та інтегрується у міжнародний європейський контекст.

 

Із повними результатами дослідження можна ознайомитись на офіційній сторінці проекту.

 

Організатори:

Культурно-видавничий проект «Читомо» — медіа про книгу в усіх її проявах і про осмислене читання як трамплін, інструмент для самоосвіти та реалізації. Це команда, що має понад 9-річний досвід роботи на видавничому ринку України, велику базу прямих контактів з директорами і топ-менеджерами українських і закордонних видавців. Ініціює опитування видавців щопівроку та складає аналітичні звіти.

 

Підручник.UA — платформа електронних підручників з системою аналітики та електронним щоденником, проект успішно впроваджений за підтримки Міністерства освіти.

 

Центр Разумкова – провідний недержавний аналітичний центр України, що здійснює дослідження державної політики, заснований 1994 року. Згідно з Рейтингом аналітичних центрів світу 2015, який щороку публікує Університет Пенсильванії, Центр Разумкова входить до п’ятірки найкращих аналітичних центрів Центральної і Східної Європи. Місія центру – сприяння становленню України як демократичної, правової, соціальної європейської держави, розвитку громадянського суспільства, підвищення якості життя громадян, підвищенню міжнародного авторитету Української держави та реалізації її національних інтересів.